کشتار شیعیان در ایران توسط وهابیتبعضی از مداحان توی مراسماتشون مثلا میگن:«انا کلب الحسین» یعنی من سگ حسینم. یکی میگفت:آخه منظورش وفای سگه.

اما واقعا باید ببینیم امام حسین(ع) درباره شیعیانش چه دیدی داره.؟؟؟ امام حسین(ع) برای شیعیانش چنان جایگاه رفیعی رو درنظر داره که هرگز از الفاظی مثل سگ و ...برای پیروان وشیعیانش استفاده نمیکنه و اونها روتا این حد پایین نمی آره.بلکه اونها روبعنوان بندگان خوب خدادرنظر میگیره وبعنوان یک انسان. اما چراما اینقدر از امام حسین(ع) جلو می افتیم و خودمون رو درحد یه حیوون پایین می آریم تا بدینوسیله ،ارادت خودمون به امام حسین(ع) رو نشون بدیدم؟؟؟در صورتیکه این  کار 100درصد اشتباهه بخاطر اینکه نشون دادن ارادت به امام حسین(ع) ، با توهین به کرامت و شان و ارزش خود و دیگران نیست بلکه با عمل به شیوه و مسلک الهی امام حسینه.

این مداحان با اینکارشون شان و ارزش جلسه ای که متعلق به امام حسین(ع) هست رو پایین میارن و این یعنی اهانت.!!!!بعضی از مداحان پاشون رو فراتر گذاشته و توی مداحی هاشون به کفر گویی می پردازند.

مثلا یکی از مداحان(که احتمالا میشناسیدش)توی یکی از مداحیهاش اینطوری میگه:«مادرت،زهرا(س) رحمن است و رحیم*** زینب تو مالک یوم الدینه***ایاک نعبد و ایاک نستعین***مهدی تو باشد مالک زمین***». همون مداح میگه:«حیدر،خالق ارض و سمائی**حیدر،حیدر،روزی ده ماسوایی**حیدر،حیدر،عبد خدا و خدایی**». یا همون مداحه یا یه مداح دیگه که میگه:«لا اله الا زهرا»

آیت الله مکارم شیرازی درباره ی این مداحان میگن:

«بعضیها در تعبیراتشون شنیده شده: لا اله الا فاطمة الزهرا *** لا اله الا زینب***. من بارها عرض کردم؛کسیکه این سخن رو میگه اگر بفهمد چه میگوید در اون مجلسی که نشسته ،اگر در استکانی چای بخوره باید استکانش رو آب بکشن. دو عیب بزرگ دارد: یه عیب بزرگش،خلاف تعلیمات اسلامه؛عیب بزرگ دیگر، وقتی این به گوش دشمنان برسه-که این روزها خیلی ساده منتقل میشود به دشمنان- میگن بسم الله،اینکه ما میگیم شیعیان کافراند،این نوارشون،لا اله الا فاطمة الزهرا**لا اله الا زینب***(العیاذ بالله)»


به نظرم اون مداحی که توی مداحی هاش برای نشون دادن ارادتش به اهل بیت و امام حسین(ع) یا برای مجلس گرمی و یا به هر دلیل دیگه ای از این کفرگویی ها استفاده کرده،جاش وسط جهنمه.


چون خیلی از شیعیان علی(ع) در عصر فعلی به بهانه ی اینکه مشکر و کافر هستند توسط وهابیت ،تکه تکه شده و سر بریده شدند. و این کفر گویی ها هم آب ریختن به آسیاب اونها و گزک دست اونها دادن هست.

آیا مجلس امام حسین(ع) گرم بشه مهم تره یا خون های پاک شیعیان علی(ع)؟؟؟

مسلما و یقینا حرمت مومن(اون هم شیعه) از حرمت کعبه بالاتره ، چه برسه به خون و جان و مال و ناموسش.

پس چرا یه وقتایی ما کاری میکنیم که نه تنها به جای خدمت به حسین(ع) ، با اون و اهل بیتش و شیعیانش (خواسته یا ناخواسته) دشمنی میکنیم.؟؟؟؟؟


متاسفانه اون دوست مداحمون دیشب میگفت باید دلت پاک باشه و فلان و بهمان...

اما واقعا میشه با دل پاک این خون های که بدست بعضی از مداحان بر روی زمین ریخته میشه رو توجیه کرد؟؟؟؟

آیا فردای قیامت میتونیم در مقابل ارباب و سیدمون، امام حسین(ع) دلیل و حجت قاطع و محکم بیاریم و خودمون رو نجات بدیم؟؟؟


قرآن میفرماید:«فَاقْتُلُوا الْمُشْرِکینَ حَیْثُ وَجَدْتُمُوهُمْ » توبه-آیه 5

یعنی:«مشرکین را هرجایی که یافتید بکشید»

خوب وقتی من و شما توی مداحی هامون از کفر گویی استفاده کنیم و فیلم و سی دیش به راحتی به دست همه مخصوصا وهابیت برسه ، اونها بهش استناد کرده و میگن شیعیان مشرمک هستند و طبق آیه قرآن(آیه فوق) ،مشرکین رو  هرجایی که گیرآوردید باید بکشید پس این شما و این هم کمربندهای انفجاری.


نتیجه اینکه فاجعه های عظیمی مثل کشتار شیعیان مظلوم و بی گناه در مسجد امیرالمومنین(ع) شهر زاهدان رخ میده و تعدادی از شیعیان علی(ع) به خاک و خون کشیده میشن.


بجز وهابیون گمراه ،چه کسی باید جواب گو باشه؟؟؟؟

شاید من و شما هم بخاطر کفرگویی در عزاداری هامون و یا سبقت گرفتن از صراط مستقیم حسین بن علی(ع) ،در این خون ها ،شریک بوده و فردای قیامت مورد عذاب و مجازات الهی قرار بگیریم.


پس مواظب باشیم که ناخواسته با اهل بیت عصمت و طهارت(ع) عداوت و دشمنی نکنیم.


اللهم عجل لولیک الفرج والعافیة و النصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه.
والسلام علی من اتبع الهدینوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 دی‌ماه سال 1392 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | مهدی شعبان  

بـه وبـلاگ عـطــشــان خـوش آمدید سایت شیرز, عطشان, شیرز, یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا عطشانا, ساقی عطشان, مهدی شعبان, کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وبلاگ عطشان محفوظ است , طراحی توسط: مهدی شعبان, mehdi shaban, وبلاگ عطشان،وبلاگی درباره عاشورا و تاثیرات عظیم آن, پایگاه اینترنتی عطشان, سقای عطشان بر لب دریاست عباس یک آسمان غیرت، هزارانش ستاره نقش زمین در دامن صحراست عباس, پایگاه عطشان,