در ابتدا یه عده ای طرفداران اهل سنت میخواستن بزنن زیر مسئله ی جهاد نکاح و میگفتند که این یه دروغه که شیعیان بر علیه ی تروریست های سوریه درآوردن و اصلا چنین چیزی وجود نداره!

تا اینکه داد بعضی از علمای اهل سنت توی بعضی از کشورهای شمال آفریقا که زنان و دخترانشون برای جهاد نکاح به سوریه میرفتن در اومد و نسبت به این کار اعتراض کردن و این اعتراض همانا و تایید جهاد نکاح همان!

از اینها گذشته اعترافات تکان دهنده ای که بعضی از زنان گرفتار شده در دام جهاد نکاح، کردند،نشان از عمق فاجعه و جنایات وهابیون و گروه های تروریست در سوریه داشت!

تروریست ها اگه توی خیابون، یه زن زیبا رو میدیدن، دورش جمع میشدن و تکبیر میگفتن و بعدش به قول خودشون باهاش ازدواج میکردن و بهش تعرض میکردن!

گاها توی یک روز یک زن متاهل که شوهر داره، بدون اینکه عده نگه داره، به مدت یکی دو ساعت به عقد یک تروریست در میاد و بعدش به عقد تروریست دیگه در میاد و به همین ترتیب و گاها توی یک روز ممکنه با هف هشت تروریست ازدواج کنه و طلاق بگیره!

این در حالیه ی که چنین چیزی اصلا در اسلام وجود نداره!

همین اهل سنتی که به مذهب شیعه ایراد میگیرن و میگن صیغه حرامه، خودشون روی جنایت و خلافکاری رو توی سوریه سفید کردن!

جالب اینه که بدونید انقدر دیگه این کثافت کاریشون عادی شده بود که طبق بعضی از اعترافات، یکی از تروریست های چچنی(چچن منطقه ای مسلمان نشین و افراطی در کشور روسیه) میره سراغ ناموس یکی از شیخ های تروریست و تکبیر میگه و باهاش همبستر میشه!

وقتی این شیخ متوجه میشه به چچنی اعتراض میکنه و میگه چرا این کار رو کردی؟ تروریست چچنی هم میگه من تکبیر گفتم و زن تو بر من حلال شد!

این شیخ هم میره سراغ ناموس این چچنی و تکبیر میگه و به اون تجاوز میکنه. وقتی چچنی از ماجرا با خبر میشه به شیخ میگه چرا این کار رو کردی؟

شیخ هم میگه منم رفتم سراغ ناموست و تکبیر گفتم و اون هم به من حلال شد بعدش باهاش آمیزش کردم.

تروریست چچنی میگه: تو حق چنین کاری رو نداری؟

شیخ میگه: چطوره که با تکبیر گفتن زن من به تو حلال میشه اما زن تو به من حلال نمیشه؟؟؟ مگه خدای ما با خدای شما فرق میکنه؟؟؟

خلاصه چچنی هم این شیخ رو میزنه میکشه و به درک واصل میکنه!


حتی یه روز توی خیابون یه دختر با مادرش داره میره که یکدفعه یکی از تروریست ها میاد دور این دختر و تکبیر میگه که بعدش ...

اما مادر دختره سریع تکبیر میگه و میگه الان این دختر من خواهر تو شد!

حالا فکرشو بکنید که چه خر تو خری شده!

اعترافات بعضی از زنانی که در دام القاعده و تروریست ها افتادن و با رضایت خودشون و با شستشوی مغزی تروریست ها، تن به خودفروشی دادن و توی یه روز با افراد زیادی همبستر شدن!

اونم به امید اینکه این کار باعث خوشنودی خدا میشه و پاداشش اینه که مستقیم به بهشت میرن!

اما وقتی که کار از کار گذشت و الان در دام افتادن، دارن اعتراف میکنن که به اسم دین و اسلام چه جنایات کثیفی رو اونم بدون هیچ ضابطه و قانون شرعی و دینی به اسم اسلام انجام دادن!


خداوند ریشه ظلمشون رو بخشکونه!



والسلام علی من اتبع الهدی



نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 دی‌ماه سال 1392 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | مهدی شعبان  

بـه وبـلاگ عـطــشــان خـوش آمدید سایت شیرز, عطشان, شیرز, یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا عطشانا, ساقی عطشان, مهدی شعبان, کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وبلاگ عطشان محفوظ است , طراحی توسط: مهدی شعبان, mehdi shaban, وبلاگ عطشان،وبلاگی درباره عاشورا و تاثیرات عظیم آن, پایگاه اینترنتی عطشان, سقای عطشان بر لب دریاست عباس یک آسمان غیرت، هزارانش ستاره نقش زمین در دامن صحراست عباس, پایگاه عطشان,