سیدحسن خمینی و نورعلی تابنده قطب فرقه ضاله دراویش گنابادیدعوت کنندگان حسین(ع)،کوفیان بودن. اونم کوفیانی که در بین اونها افراد سرشناس جهان اسلام هم حضور داشتند.افرادی که برخی از اونها افتخارات زیادی رو در کارنامه ی مسلمونی خودشون داشتن.در روایات هم اومده که دشمنان حضرت مهدی رو یه عده از مقلدان و یا مجتهدان که در کار دین خودشون رو کسی می دونن تشکیل میدن.هرچند حضرت همه اونها رو هم تحت سیطره ی خودش درمیاره. حتی روایات بیان میکنن که این افراد حرف حضرت مهدی(عج) رو اطاعت میکنن و اجرا میکنن ولی در دلشون نسبت به این کار اکراه دارن و تنها از ترس زور شمشیر ایشونه که تبعیت میکنن.

امام خمینی ،شخصی بود که خدمت بسیار بزرگی رو به اسلام و تشیع کرد.یکی از دویتان روحانی میگفت:امام خمینی سالها ظهور حضرت حجت(ع) رو ،جلو انداخته.

سید حسن خمینی هم که نوه ی امام خمینی هست، در عصر ما یه کارهایی انجام میده که آدم رو متحیّر میکنه. تصویر بالا،عکس دیدار سید حسن با آقای نورعلی تابنده است. میدونید نورعلی تابنده کیه؟؟؟ دشمن امام زمانه. حالا چطور؟؟ الان براتون ثابت میکنم.

این نورعلی خان تابنده که معروف به مجذوب علی شاه هم هست،بزرگ فرقه ی گمراه دراویش گنابادیه.

دراویش گنابادی دیگه چه کسایی هستن؟؟ دراویش گنابادی یه عده از درویش ها هستند که ادعا میکنن شیعه هستن.نماز میخونن،روزه میگیرن و ... . اما یه سری انحرافات دارن.

مثلا بر همین نورعلی تایند،سجده میکنن.

مثلا در هر شهری یه مجاز نماز دارن و اگه توی اون شهر اون فردی که مجاز نماز هست،به هر دلیلی حضور نداشته باشه،بقیه نمیتونن نماز جماعت بخونن و حتما باید اون مجاز نماز حضور داشته باشه و فقط پشت سر اون نماز بخونن.

مثلا با زنان نامحرم ارتباط غیر مجاز برقرار میکنن و نمونه هایی از تجاوز جنسی به برخی از مریدان در کتابهای مختلف از جمله کتاب در کوی صوفیان ذکر شده.

و انجحرافات زیاد دیگه که ارکان خانواده ها رو نابود میکنه و تا آخر عمر یه خانواده به چشم دیگه ای به برخی از اعضای خانواده خودشون نگاه میکنن.

اگه خواستید بیشتر بدونید میتونید به کتابی که براتون معرفی کردم و یا کتابهای دیگه مراجعه کنید. میتونید از مرجع تقلیدتون در مورد صوفیه(دراویش) سوال کنید. حتی میتونید توی اینترنت درباره اونها و برخی از عکساشون و برخی از انحرافاتی که دارن،تحقیق کنید.


نظر مراجع بزرگوار تقلید بطور کلی در مورد دراویش تقریبا یکسانه و اونم اینه که باید از دراویش اجتناب کرد چون اونها دچار انحراف هستند و انحرافاتی دارن.

بگذریم....!


امام هادی(ع) میفرماید: صوفیه(دراویش) همه شان از مخالفان ما هستند.

امام رضا(ع) میفرماید:«م هرکس در نزد او از صوفیه،صحبتی به میان آید و او آنها را با قلب و زبان انکار نکند از ما نیست و هرکس آنها را انکار کند همانند کسی است که در رکاب رسول خدا و در راه خدا جهاد کرده است.»


حالا سید حسن خمینی میره و با یه کافری که دیگران بر اون سجده میکنن،دیدار و ملاقات میکنه.

به نظر شما آیا امام زمان با کسیکه خودش رو در جایگاه خدایی قرار داده در صلح و آشتیه؟؟؟؟

مگه در زیارت عاشورا نیست که «انِّی سِلم لمَن سالمک و حرب لمن حاربکم» یعنی من در صلح و آشتی ام با کسیکه با تو در صلح و آشتی است و در جنگ(و دشمنی) ام با کسیکه با تو در جنگ(و دشمنی) است.


خوب حالا که دراویش اسم اهل بیت رو میارن و خودشون رو پیرو اونها معرفی میکنن اما در عمل دشمن اونها هستند و در برابر خدا قد علم کردن، پس دشمن واقعی امام زمان هستند. پس چرا آقای حسن خمینی ،شما میرید و با یکی از دشنان امام زمان ملاقات میکنید.؟؟؟


بترسید از اینکه کاری بکنید و روزی در پیشگاه مهدی فاطمه(ع) شرمنده بشید.والسّلام علی من اتبع الهدینوشته شده در تاریخ یکشنبه 24 آذر‌ماه سال 1392 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | مهدی شعبان  

بـه وبـلاگ عـطــشــان خـوش آمدید سایت شیرز, عطشان, شیرز, یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا عطشانا, ساقی عطشان, مهدی شعبان, کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وبلاگ عطشان محفوظ است , طراحی توسط: مهدی شعبان, mehdi shaban, وبلاگ عطشان،وبلاگی درباره عاشورا و تاثیرات عظیم آن, پایگاه اینترنتی عطشان, سقای عطشان بر لب دریاست عباس یک آسمان غیرت، هزارانش ستاره نقش زمین در دامن صحراست عباس, پایگاه عطشان,