قمه زنی و  فتوای صانعی درمورد آن خبر حمایت بی بی سی فارسی-که توسط انگلیس این روباه پیر و مکار که همیشه بر علیه ملت ایران کار کرده،اداره میشه- از مسئله ی قمه زنی در ایران یه مقدار تامل برانگیزه!!

اما واقعا انگلیس و شبکه ی ضد دینی بی بی سی اینقدر خداجو شده که میاد و از قمه زنی دفاع میکنه؟؟؟یا نکنه واقعا عاشق امام حسین(ع) شده و میخواد مردم رو بیش از پیش به واقعیتهای عاشورا متذکر بشه و اونها رو در امر ترویج دین کمک کنه؟؟؟؟

یه فیلم از آقای شیخ یوسف صانعی منتشر شده که ایشون توی این فیلم،قمه زنی رو مجاز می دونه و میگه چون توی قمه زنی ،فرد عزادار،از روی عشق و محبت قمه میزنه و این کار بصورت ناخواسته هست،هیچ اشکالی نداره.

اما بیایید واقعا کلاهمون رو قاضی کنیم و بی طرفانه نگاه کنیم،آیا واقعا انسان موقع قمه زنی نمیدونه داره چه کاری انجام میده...؟؟؟

فرض کنیم که اینطور باشه(که نیست)،اما قبل از قمه زنی که میره و قمه میخره و میاره و میره هیئت ،که میدونه داره چی کار میکنه و برای چی این قمه رو خریده!!!

یا من خودم یه عکسی رو توی اینترنت دیدم که یه پدری ،بچه ش رو گرفته بود بغلش و داشت با قمه به سر بچه ش میزد.این پدر که دیگه توی سر خودش که نمیزنه بلکه داره توی سر بچه ش میزنه،این که دیگه میدونه داره چی کار میکنه.

حلا قمه زنی مگه چه ایرادی داره؟؟؟

ایرادش میدونید چیه...؟

ایرادش اینه که خودشون الان میان توی بی بی سی ازش تبلیغ میکنن و بعد میان توی شبکه های دیگه بر علیه ش حرف میزنن و ایرانی ها و شیعیان رو متهم به دیوانگی و جنون میکنن و... .

مثلا آقای قرائتی توی یکی از سخنرانی هاش میگفت: فیلم قمه زنی ایرانی ها رو یکی از شبکه های یکی از کشورهای اروپایی،دوازده بار پخش کرده و گفته نگاه کنید ایرانی ها ،روانی اند و....


خوب آیا قمه زنی مهم تره یا تخریب اسلام و ایران و زمینه چینی برای متوحش نشون دادن ایران و زمینه سازی برای تحریم و حمله به ایران که مرکز اصلی شیعه در جهانه؟؟؟


پس مسلما و یقیا حفظ دین و مذهب از قمه زنی ای که موجب وهن دین میشه خیلی مهم تره!!

پس بیاییم کاری کنیم که هم خدا زا ما راضی باشه و هم امام حسین(ع).

کاری کنیم که خواسته یا ناخواسته در دام یه عده افراد مغرض مثل روباه پیر،انگلستان، و شبکه ی دروغ پراکنی اون(بی بی سی) نیفتیم و به دست خودمون تیشه به ریشه ی دین نزنیم.

البته این روباه پیر(انگلستان) دیگه این روزها تیغش خیلی برش نداره چون الحمدلله مردم دیگه اونو و توطئه هاش رو شناختن و میدونن که داره چه غلطی میکنه.والسلام علی من اتبع الهدینوشته شده در تاریخ دوشنبه 4 آذر‌ماه سال 1392 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | مهدی شعبان  

بـه وبـلاگ عـطــشــان خـوش آمدید سایت شیرز, عطشان, شیرز, یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا عطشانا, ساقی عطشان, مهدی شعبان, کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وبلاگ عطشان محفوظ است , طراحی توسط: مهدی شعبان, mehdi shaban, وبلاگ عطشان،وبلاگی درباره عاشورا و تاثیرات عظیم آن, پایگاه اینترنتی عطشان, سقای عطشان بر لب دریاست عباس یک آسمان غیرت، هزارانش ستاره نقش زمین در دامن صحراست عباس, پایگاه عطشان,