اون زمان اگه حسین(ع) رو شهید کردن ولی میدونستن که کیه؟ امروز هم یه عده احمق فکر میکنن با مبارزه و جنگ با حسین و کشتن شیعیان حسین میتونن نور حسین رو خاموش کنن.

نمونه ی اونها همین وهابی های نادانی هست که با بریدن سر شیعیان میخوان به نظر خودشون اسلام رو زنده نگه دارن. غافل از اینکه اسلام در پیروی از حسین خلاصه میشه.

توی این عکسی که می بینید یه نوجوون 16 ساله ی شیعه ، توسط یه وهابی تکفیری سر از تنش جدا شده و این در حالیه که این نوجوون شیعه سربندی به پیشانی داره با این عبارت:«رقیة بنت الحسین (ع)».

ببینید چطوری سر این نوجوان رو به دستش گرفته. انگار نه انگار که یک انسان رو کشته!!!!!

 

اینها از حیوانات هم پست تر هستن. بعضی ها از جمله خود من حتی نمیتونن سر یه مرغ رو هم ببرن ولی اینها انقدر در کثافت و لجنزارهای افکار وهابیت فرو رفتن که مثل آب خوردن سر از تن یه نوجوون پاک و معصوم به جرم شیعه بودن و به جرم طرفدار حسینت بودن، جدا میکنن.

اینا فکر میکنن که اسلام به عقاید افراطی ابن تیمیه و محمد بن عبدالوهاب رشد پیدا میکنه و حسین و مظاهر و نمادهای اون رو باید از بین ببرن و به همین خاطره که کمر به قتل شیعه بستن و پدران اونها در گذشته حسین رو کشتن و برادرانشون الان توی عراق و سوریه، سر از تن شیعیان جدا میکنن!

الان هم میدونن حسین کیه و میدونن نوه ی رسول خدا بوده اما باز هم لایه های کفر و گمراهی وجود اونها رو در بر گرفته و همونطور که لشگر عمر سعد ، قربةً الی الله ، حسین(ع) رو مظلومانه و به فجیع ترین شکل به شهادت رسوندن، اینها هم با سر دادن تکبیر ، سر شیعیان رو از تنشون جدا میکنن و به خیال خودشون نیت خدایی دارن.

اما نمیدونم کجای دنیا و توی چه دینی به این جنایت ها و ستم ها، اجازه داده شده که اینها توی اسلام و به اسم اون دارن این کارها رو میکنن.

اینها روی یهودیان و کفار رو سفید کردن.

خدا شرشون رو به خودشون برگردونه.

اما شیعه به یه چیزی خیلی امید داره و اونم اومدن منجی آخر الزمان، حضرت مهدی(عج) هست.

شیعه منتظر این مرد بزرگه تا بیاد و انتقام تمام این ظلم ها رو بگیره!

انتقام خون حسین و انتقام خون شیعیان حسین.

و همین امید هست که روح تراوت و شادابی رو در قلب های مومنان پایدار و زنده نگه می داره.


اللهم عجل لولیک الفرج.
نوشته شده در تاریخ جمعه 24 آبان‌ماه سال 1392 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | مهدی شعبان  

بـه وبـلاگ عـطــشــان خـوش آمدید سایت شیرز, عطشان, شیرز, یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا عطشانا, ساقی عطشان, مهدی شعبان, کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وبلاگ عطشان محفوظ است , طراحی توسط: مهدی شعبان, mehdi shaban, وبلاگ عطشان،وبلاگی درباره عاشورا و تاثیرات عظیم آن, پایگاه اینترنتی عطشان, سقای عطشان بر لب دریاست عباس یک آسمان غیرت، هزارانش ستاره نقش زمین در دامن صحراست عباس, پایگاه عطشان,