زینبیهگروه های تروریست و سلفی ای که توی سوریه دارن با رژیم بشار اسد می جنگن و کلی هم ادعای دین و ایمان و اسلام و ... دارن در یکی از عملیات هایی که همین اواخر در نزدیکی دمشق داشتن،میخواستن وارد منطقه ی زینبیه که مرقد مطهر حضرت زینب توی اونجا قرار داره بشن و اونجا رو به تصرف خودشون در بیآرن!

اما نیروهای نظامی و ارتش سوریه با اونها مقابله کردن و از ورود اونها به منطقه ی زینبیه جلوگیری کردن!

نیروهای تروریستی و سلفی،تهدید کرده بودن که در صورت تصرف منطقه ی زینبیه،قبر حضرت زینب رو تخریب میکنن و نام این منطقه رو از "زینبیه" به "یزیدیه" تغییر میدن!

واقعا چقدر باید آدم جاهل و نادان باشه که بعد از صدها سال از روشن شدن چهره ی خبیثانه ی یزید و بنی امیه، بازهم از اونها دفاع کنه!

اما این مطلب نشون میده که باز هم توی دنیای امروز ما کسانی هستن که از عاشورا و سرنوشت یزیدیان عبرت نگرفتن.

کسانی هستن که هنوز اون رشادت ها و عظمت های حضرت زینب رو فراموش کردن و یا اونها رو نادیده میگیرن!

کسانی هستن که با اینکه صد ها سال از واقعه عاشورا میگذره اما هنوز هم راه و روش حسینی و زینبی رو نمیخوان قبول کنن.

کسانی هستن که هنوز هم با علی(ع) و اولاد علی(ع) دشمن اند.!

به هر حال به این افراد فقط یه چیز میشه گفت البته اونم به شرطی که در اونها تاثیر بذاره و اونم اینه که:

هرکی با علی(ع) و اولاد علی(ع) درافتاد، ورافتاد....کلمات کلیدی:

تخریب زینبیه،تهدید سلفی ها،سلفی ها و زینبیه،محله زینبیه،زینبیه دمشق،حرم حضرت زینب،تغییر نام زینبیه،محله یزیدیه،نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1 شهریور‌ماه سال 1391 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | مهدی شعبان  

بـه وبـلاگ عـطــشــان خـوش آمدید سایت شیرز, عطشان, شیرز, یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا عطشانا, ساقی عطشان, مهدی شعبان, کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وبلاگ عطشان محفوظ است , طراحی توسط: مهدی شعبان, mehdi shaban, وبلاگ عطشان،وبلاگی درباره عاشورا و تاثیرات عظیم آن, پایگاه اینترنتی عطشان, سقای عطشان بر لب دریاست عباس یک آسمان غیرت، هزارانش ستاره نقش زمین در دامن صحراست عباس, پایگاه عطشان,