خواستگاریاین ماجرا کاملا واقعیه!

فرزاد(اسم مستعاد) عاشق یه دختری بود و واقعا هم اونو دوست داشت و میخواست باهاش ازدواج کنم. فرزاد فردی دیندار و اهل نماز و مسجد بود. یعنی کسی نبود که اومده باشه و مثل خیلی از عشق های حرام امروزی،عاشق یه دختر شده باشه.

بگذریم! خلاصه یه روز خانواده فرزاد میگن که میخوایم بریم برات خواستگاری! فرزاد هم که دختر همسایه رو نمیخواست و عاشق یکی دیگه بود، یه نقشه میریزه و به مادرش میگه باشه بریم خواستگاری دختر همسایه!

وقتی میرن خواستگاری دختر همسایه،فرزاد به دختره میگه که:«ببین خواهرم! حقیقتش،من عاشق یه دختر دیگه هستم و شما رو نمیخوام و الان هم که اومدم اینجا خواستگاری بخاطر مادرم بوده! حالا یه خواهش از شما دارم و اونم اینه که شما به خواستگاری ما جواب منفی بدی و بگی که از من خوشت نیومده و اینجوری هم به من کمک کنی و هم ماجرا رو تموم کنی!»

دختره هم مگه باشه و با این نقشه موافقت میکنه!

خواستگاری که تموم میشه ،فرزاد که نقشه ریخته بود که از دست دختر همسایه راحت بشه و دختر همسایه هم با نقشه ش موافقت کرده بود به مادرش میگه:«به به عجب دختر خوبی بود. من خوشم ازش اومد و ...»

خلاصه فرزاد و مادرش برمیگردن و قرار این میشه که خانواده ی دختر بعدا به خانواده ی فرزاد، جواب بدن!

این ماجرا که تموم میشه چند روز بعد،مادر فرزاد زنگ میزنه خونه ی دختر همسایه که جواب بگیره. بعدش دختر همسایه میگه که :«جواب ما مثبته و منم خوشم از پسر اومده و میخوام باهاش ازدواج کنم.»

وقتی مادر فرزاد ماجرا رو به فرزاد میگه،فرزاد در کمال تعجب میفهمه که چه کلکی دختره بهش زده.

به مادرش میگه من این دختر رو نمیخوام.

مادرشم میگه خودت گفتی که دختر خوبیه و خوشم ازش اومده و باید باهاش ازدواج کنی و اونم جواب مثبت داده.

دختره هم میره و از هم محلی های فرزاد،شماره موبایل فرزاد رو گیر میاره و بهش زنگ میزنه و میگه من عاشقتم و دوستت دارم و میخوام باهات ازدواج کنم.


خلاصه اینکه این ماجرا رو براتون گفتم که بگم یه دختر (و یا یه پسر) چقدر میتونه بی حیاء و عفت باشه که علاوه بر فریب طرف مقابل،حتی بخواد باهاش ازدواج کنه و یک عمر در کنار اون زندگی کنه!!


هرچند فرزاد هم نمیخواد که با اون دختر ادواج کنه اما به نظرتون زندگی ای که اولش با دروغ و خلف وعده همراه باشه زندگی خوبیه؟؟؟


پس بیشتر مواظب باشیم که دختری  رو انتخاب کنیم که علاوه بر حجاب،عفت و حیاء هم داشته باشه!کلمات کلیدی:

خواستگاری،عاشق،عشق،ازدواج،حیاء و عفت،حیا و عفت،عفت و حیاء،نوشته شده در تاریخ دوشنبه 30 مرداد‌ماه سال 1391 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | مهدی شعبان  

بـه وبـلاگ عـطــشــان خـوش آمدید سایت شیرز, عطشان, شیرز, یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا عطشانا, ساقی عطشان, مهدی شعبان, کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وبلاگ عطشان محفوظ است , طراحی توسط: مهدی شعبان, mehdi shaban, وبلاگ عطشان،وبلاگی درباره عاشورا و تاثیرات عظیم آن, پایگاه اینترنتی عطشان, سقای عطشان بر لب دریاست عباس یک آسمان غیرت، هزارانش ستاره نقش زمین در دامن صحراست عباس, پایگاه عطشان,