بیداری اسلامی در عربستانچقدر بده که وقتی آدم تحمل حرف حق رو نداشته باشه. وزارت کشور عربستان اعلام کرده که از این به بعد نیروهای امنیتی عربستان دستشون بازه تا هرجور که دوست داشتن،بتونن شیعیان شرق عربستان رو سرکوب کنن. این حرف وزارت کشور عربستان،آدم رو به یاد جنایت یزید بن معاویه بر علیه مردم مدینه میندازه.بعد از شهادت امام حسین(ع) و آگاه شدن مردم مدینه از جنایتکار و هرزه بودن یزید،این مردم دست به قیام می زنن. یزید هم دستور میده که شهر رو به تصرف در بیارن.

لشکر یزید به فرماندهی فردی قسی القلب و جنایتکار،شهر مدینه رو محاصره میکنن و با خیانت یکی از مردم مدینه،شهر رو به تصرف در می آرن. بعد فرمانده ی لشکر ،سه روز مدینه رو به لشکریان خودش حلال اعلام میکنه. یعنی در برخورد با مردم مدینه هر سرباز،میتونست هرکاری که دوست داشت انجام بده. حال فکر کنید که چقدر به ناموس مسلمانان تجاوز شد و چقدر اموال مسلمین نابود شده و چه تعداد از اونها،خونش ریخته شد.

حالا عربستان هم داره به سنت پلید اجداد(دینی) خودش عمل میکنه و بیداری اسلامی شیعیان شرق عربستان رو اینطوری پاسخ می ده که ما با شیعیان با مشت آهنین برخورد میکنیم.

این در حالیه که شیعیان منطقه ی قطیف و شرق عربستان حرفش اینه که خواستار رفع تبعیض از خودشون شدن و حق طبیعی و دینی و انسانی خودشون رو از حکومت آل سعود مطالبه کردن.

این خواسته نه از نظر عقلی ،نه اط نظر دینی و نه از نظرانسانی با هیچ قانون و منطقی،در تضاد نیست.

پس واقعا چرا عربستان با این خواسته شیعیان عربستان مخالفت میکنه؟؟؟؟؟


علتش کاملا معلومه!!! چون اونها شیعه هستن. شیعه چون به حسین بن علی(ع) اقتدا کرده ،همیشه پویا و فعال و در پی حق و حقیقته!!

شیعه نمیتونه ظلم رو ببینه و ساکت باشه. وگرنه پس چرا بقیه مسلمانان عربستان،اعتراضی ندارن و سرشون توی کار خودشونه؟؟؟؟
پس این شیعیان محکومن به اینکه با مشت آهنین با اونها برخورد بشه تا دیگه هوس پیروی از راه حسین(ع) به سرشون نزنه و اونها هم مثل بقیه سرشون توی کار خودشون باشه و با آل سعود و آمریکا و بقیه مستکبران و ظالمان جهان هم کاری نداشته باشن.


اما....


هیهات،هیهات،هیهات منا الذلةکلمات کلیدی:

مشت آهنین،مشت آهنین عربستان،معترضان عربستان،عربستان سعودی،بیداری،بیداری اسلامی،بیداری اسلامی در عربستان،آل سعود،آل سعود و آل خلیفه،الصحوة الاسلامیة،قیام امام حسین،شیعیان،شیعیان عربستان،شرق عربستان،شیعیان شرق عربستان،قطیف،شیعیان قطیف،شیعیان قطیف عربستان،،،،،،نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 3 اسفند‌ماه سال 1390 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | مهدی شعبان  

بـه وبـلاگ عـطــشــان خـوش آمدید سایت شیرز, عطشان, شیرز, یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا عطشانا, ساقی عطشان, مهدی شعبان, کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وبلاگ عطشان محفوظ است , طراحی توسط: مهدی شعبان, mehdi shaban, وبلاگ عطشان،وبلاگی درباره عاشورا و تاثیرات عظیم آن, پایگاه اینترنتی عطشان, سقای عطشان بر لب دریاست عباس یک آسمان غیرت، هزارانش ستاره نقش زمین در دامن صحراست عباس, پایگاه عطشان,