این روزها حال مهدی(ع) چطوره؟راستی این روزها در هیاهو و غوغای زندگی و دنیای ما،حال مهدی(عج) چطوره؟؟؟؟

- حال مهدی چطوره وقتی که هر روز دختران شیعه مورد تجاوز جنسی قرار میگیرن و مسئولین هی دم از مبارزه با جرائم میزنن و هر روز شاهد این اتفاقات در کشور هستیم؟؟

- حال مهدی چطوره،وقتیکه می بینه یه خانواده برای گذران زندگی در یه خونه ی مخروبه در یه قبرستان زندگی میکنن و تنها آرزوی پسر اون خانواده داشتن یه دوچرخه ست؟

- حال مهدی چطوره،وقتی می بینه،بعضی از جوونای ما توی عزای حسین(ع) به خیابون ها میآن،اما نه برای عزاداری ،بلکه برای دیدن دوست دخترانشون و پیدا کردن دوست دختر جدید؟؟

- حال مهدی چطوره،وقتیکه در ایام محرم،بعضی از خدا بی خبرها به حسین(ع) اهانت میکنن و به این امام بزرگ،فحش میدن؟؟؟

- حال مهدی چطوره وقتیکه،می بینه،بعضی از دخترها در عزای حسین(ع)،موهاشون رو بیرون انداختن و بعنوان عزاداری قسمتی از موهاشون رو که گل مالیدن و در معرض نمایش نامحرمان گذاشتن؟؟؟

- حال مهدی چطوره وقتی میبینه،3000 میلیارد اختلاس میشه و در عین حال،علی،پسر کوچولوی همسایه ما،باید منتظر واریز یارانه هاشون باشن،چون دیگه پدرش چشاش ضعیف شده و نمیتونه بره سر کار.تازه چه کاری؟؟؟ کارش حمل بار مردم با گاری دستی بود؟؟؟؟

-حال مهدی چطوره،وقتی میبینه،زن مسلمان برای تهیه پول برای خرید مواد مخدر شوهرش مجبوره خودفروشی کنه.؟؟؟

-حال مهدی چطوره،وقتی میبینه،کودکان شیعه در زیر چکمه های آمریکا و امثال آمریکا،دست و پای خودشون رو از دست میدن و یه عمر با نقص عضو سر میکنن؟؟؟

-حال مهدی چطوره وقتی میبینه،به راحتی در آذربایجان و اروپا و... حجاب رو از سر زن مسلمان میکشند و زن مسلمان بخاطر این پرده دری اشک میریزه و آه و ناله سر میده و کاری هم از دستش بر نمیاد؟؟

- حال مهدی چطوره،وقتی که شیعیان بحرین تیکه تیکه میشن و ناموس مسلمان رو با میله ای که توی سرش کردن،به شهادت میرسونن؟؟ حال مهدی چطوره،وقتی کودکان فلسطینی و لبنانی بوسیله ی بمب های اسرائیلی قطع عضو میشن و خودشون هم علت این مجازات رو نمیدونن؟؟؟

حال مهدی چطوره،وقتیکه فرزندان عالم شیعه به جرم علم و دانش،ترور میشن؟؟


-حال مهدی چطوره،وقتی این همه ظلم و فساد و بدی رو از دشمنانش می بینه،اما بعد از همه ی اینها،گناه و گناهکاری من و شما رو هم میبینه؟؟؟ من و شمایی که از دوستاران و شیعیان اون امام بزرگوار هستیم؟؟؟


شاید از همه سخت تر،ضربه خوردن از دوست باشه تا از دشمن.

پس بیایید و از امروز به بعد مراقب اعمالمون باشیم.


والسلام علی من اتبع الهدی


کلمات کلیدی:

مهدی،مهدی(عج)،حال مهدی چطوره،بحرین،آذربایجان،شیعیان،شیعیان بحرین،مهدی شعبان،اختلاس 3000 ملیاردی،عزای حسین،عزاداری،عطشان،پایگاه اینترنتی عطشان،،،،،،نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 دی‌ماه سال 1390 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | مهدی شعبان  

بـه وبـلاگ عـطــشــان خـوش آمدید سایت شیرز, عطشان, شیرز, یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا عطشانا, ساقی عطشان, مهدی شعبان, کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وبلاگ عطشان محفوظ است , طراحی توسط: مهدی شعبان, mehdi shaban, وبلاگ عطشان،وبلاگی درباره عاشورا و تاثیرات عظیم آن, پایگاه اینترنتی عطشان, سقای عطشان بر لب دریاست عباس یک آسمان غیرت، هزارانش ستاره نقش زمین در دامن صحراست عباس, پایگاه عطشان,