عاشورامنافقان اسلام نما در عاشورای 61 هجری،بعد از کشتن حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفاش،شروع به شادی و جشن و سرور کردن و امام و یاران و اهل بیتش رو خارجی و دشمن دین معرفی کردن.

در عاشورای 88 شمسی،هم یه عده ای به خیاباون ها ریختن و کف و سوت زدن و در رد اسلام و دین قدم برداشتن.

چه ماجرای عجیبی داره این عاشورا...!!!! و چه رمز و رازهایی درون اون نهفته است!!! زمانی ،حسین(ع) به مسلخ قربانگاه عشق می ره تا در پیشگاه خدا سر تعظیم فرود بیاره و جان خودش رو برای دین خدا فدا کنه و زمانی یه عده در روز عاشورا به خیابونها می آن و برای نابودی دین خدا شعار میدن. پس این تاریخ و بیان اون برای چیه؟؟؟

الان بعد از حدود 1400 سال از واقعه ی عاشورا،از حسین به خوبی یاد میشه یا از یزیرد و عیادی اون؟؟؟پس دیگه چه موقع باید عبرت گرفت و متنبه شد؟

آیا زمان اون نرسیده که حسین(ع) رو بشناسیم و در جبهه ی حسینی قرار بگیریم؟؟؟

مگر حسین(ع) جز دینداری و خداشناسی،چه چیزی از ما میخواست؟؟؟دینداری و خداشناسی ای که در گرو ولایت بود و ولایت شرط جداناپذیر اون بود.

پس چرا امروز بعضیها بعد از گذشت حدود 1400 سال از واقعه ی عاشورای سال 61 هجری قمری ،هنوز از اون درس نگرفته و حوادثی مثل عاشورای 88 هجری شمسی رو به وجود میآرن.؟
کلمات کلیدی:

عاشورا،عاشورای 88،عاشورای88،عاشورای61،عاشورای 61،فتنه،حسین(ع)،امام حسین(ع)،ولایت،واقعه ی عاشورا،واقعه عاشورا،هتک حرمت در عاشورای 88،هتک حرمت،عطشان،وبلاگ عطشان،پایگاه اینترنتی عطشان،بصیرت حسینی،،،،نوشته شده در تاریخ دوشنبه 14 آذر‌ماه سال 1390 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | مهدی شعبان  

بـه وبـلاگ عـطــشــان خـوش آمدید سایت شیرز, عطشان, شیرز, یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا عطشانا, ساقی عطشان, مهدی شعبان, کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وبلاگ عطشان محفوظ است , طراحی توسط: مهدی شعبان, mehdi shaban, وبلاگ عطشان،وبلاگی درباره عاشورا و تاثیرات عظیم آن, پایگاه اینترنتی عطشان, سقای عطشان بر لب دریاست عباس یک آسمان غیرت، هزارانش ستاره نقش زمین در دامن صحراست عباس, پایگاه عطشان,