پایگاه خبری تابناک به نقل از گلشیفته فراهانی نوشت:

«گلشیفته فراهانی چند هفته پیش در مصاحبه ای با مجله مدهای نیمه پورنوی فرانسوی «ووگ» که عکس با کت و شلوار وی نیز در آن مجله درج شده بود، اظهار داشت: من از حجاب متنفرم!»


واقعاً دنیای پست و حقیریه؛ دنیایی که عظمت زینب (س) و رنج و مصیبت های اهل بیت رسول خدا(ص) رو به خودش دیده و هنوز عبرت نگرفته.

یه زن هرزه ای که تا دیروز توی ایران بازیگری میکرد و محبوب مردم بود حالا میره خارج و حجاب رو که سرمایه ی عفت زهرا(س) و زینب کبری(س) است کنار میذاره و با پسرای اجنبی خوانندگی میکنه و هزار فسق و فجور دیگه.


دنیای رذل و دونیه ؛ تا دیروز یکی تو نقش مادر (توی فیلم میم مثل مادر) بازی میکرد و اشک مردم رو در می آورد و امروز در نقش یه دختر خواننده و جلف و هرزه.


اگه الان مادرمون حضرت زهرا(س) بود یا پیام رسان واقعه ی عاشورا،حضرت زینب(س) در جمع ما بود واقعاً این افراد چه جوابی داشتند که بدن؟؟؟؟

خواننده ی عزیزی که داری این متن رو میخونی!!!

باید بگم که گلشیفته و امثال اون کسایی هستند که خط و مشی خودشون رو از اسلام و دین جدا کردن و اون چیزی که واقعا توی دلش بود رو بیرون ریختند.

نکنه یه روزی مهدی فاطمه(عج) بیاد و اونوقت ما هم جزء کسایی باشیم که کینه هایی در دل دارند و بر علیه امام زمانشون از دین خدا خروج میکنن.

واقعا ما کجای این میدون ایستادیم؟؟؟؟!!!
کلمات کلیدی:

گلشیفته فراهانی،گلشیفته،فراهانی،زینب،حضرت زینب،پایگاه اینترنتی عطشان،عفت،واقعه ی عاشوراء،مهدی فاطمه(ع)،عطشان،وبلاگ،وبلاگ عطشان،پایگاه اینترنتی عطشان،حجاب و عفاف،حجاب،،نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 خرداد‌ماه سال 1390 توسط مهدی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | مهدی شعبان  

بـه وبـلاگ عـطــشــان خـوش آمدید سایت شیرز, عطشان, شیرز, یا اهل العالم قتل الحسین بکربلا عطشانا, ساقی عطشان, مهدی شعبان, کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای وبلاگ عطشان محفوظ است , طراحی توسط: مهدی شعبان, mehdi shaban, وبلاگ عطشان،وبلاگی درباره عاشورا و تاثیرات عظیم آن, پایگاه اینترنتی عطشان, سقای عطشان بر لب دریاست عباس یک آسمان غیرت، هزارانش ستاره نقش زمین در دامن صحراست عباس, پایگاه عطشان,